O NÁS

Kdo jsme, odkud přicházíme a kam jdeme.

Naše společnost NOTIA Informační systémy se věnuje vývoji podnikových informačních systémů od poloviny 90. let minulého století. Počátky vývoje software pro podniky se značkou NOTIA sahají dokonce až do roku 1990. Stěžejní produkt Notia Business Server je motorem podnikání v mnoha českých firmách.

Máme dlouholeté zkušenosti v optimalizaci podnikových procesů a projektování informačních systémů zejména v obchodních firmách. Naše řešení pokrývají prodejní procesy od prodejních tipů, přes uzavření kontraktů, logistiku, servisní podporu, až po účetnictví a reporting. V rámci typových i zakázkových aplikací řešíme podporu prodeje a obchodních týmů, agendu řízení vztahů se zákazníky CRM a řízení prodeje SFM.

Náš DEALinTEAL tým je progresivní částí firmy (alespoň to o sobě tvrdíme). Změřili jsme se na oblast prodeje a navrhli jsme aplikaci s důrazem na funkcionalitu, uživatelský zážitek, spolupráci v týmu a možnost integrace v informačním systému.

Chceme, abyste mohli rychle začít a rychle těžili z nabízených funkcí bez nutnosti dlouhého zaškolování a implementace. Využívané funkce můžete rozšiřovat postupně podle potřeby. Navrhli jsme aplikační rozhraní pro propojení s provozním systémem.

K tomu jsme připraveni řešit problémy při použití, konzultovat implementaci, technicky zajistit integraci s jinými systémy a také vyslyšet uživatelské náměty na změny a doplnění.

© NOTIA Informační systémy, spol. s r. o.